Zebranie dla rodziców NOWYCH DZIECI chcących się zapisać na naukę pływania
We wtorek 11 września zapraszamy wszystkich rodziców dzieci które chcą się zapisać do naszego klubu na naukę pływania. Zebranie odbędzie się o godzinie 20tej w sali konferencyjnej na trzecim piętrze w Hotelu COS Zakopane.

Koniec wakacji!! Tak tylko dla przypomnienia piszemy że od jutra (poniedziałek) zaczynamy treningi. Wszystkie grupy na razie trenują tak jak przed wakacjami. Dni i godziny bez zmian... Zapraszamy.
Informacja o naborze do nowych grup pływackich dla dzieci które zaczynają z nami swoją przygodę pływacką - wkrótce...

Szkoła Pływania Płetwal Zakopane powstała w 1995 roku.

Jej założycielem jest Maciej Haras, były członek kadry narodowej w pływaniu,wielokrotny mistrz Polski seniorów, medalista imprez krajowych i międzynarodowych , trener i nauczyciel wychowania fizycznego. Początkowo Płetwal Zakopane składał się tylko z jednej grupy kilkunastu dzieci uczących się pływania. W kolejnych latach Szkoła Pływania coraz bardziej się rozrastała zrzeszając kolejnych członków. Od 2002 roku wspólnie z Maciejem Harasem treningi prowadzi Marcin Dyląg trener pływania i nauczyciel wychowania fizycznego. Szkoła Pływania Płetwal Zakopane ma największe doświadczenie w nauce i doskonaleniu pływania na Podhalu.

Od 2007 roku prowadzimy również zajęcia dla dorosłych z podziałem na dwie grupy umiejętności.

Szkoła Pływania Płetwal prowadzi zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Treningi odbywają się dla każdej grupy dwa razy w tygodniu . Grupy początkujące mają zajęcia na małym basenie dostosowanym do nauki pływania. Grupy zaawansowane trenują na basenie 25 metrowym.

Płetwal Zakopane organizuje również obozy pływackie połączone z nauką i doskonaleniem gry w tenisa ziemnego.

Marcin Dyląg

               Tel. 605 07 58 37

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Haras

Tel. 601 45 34 04

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.