Szkoła Pływania Płetwal Zakopane powstała w 1995 roku.

Jej założycielem jest Maciej Haras, były członek kadry narodowej w pływaniu,wielokrotny mistrz Polski seniorów, medalista imprez krajowych i międzynarodowych , trener i nauczyciel wychowania fizycznego. Początkowo Płetwal Zakopane składał się tylko z jednej grupy kilkunastu dzieci uczących się pływania. W kolejnych latach Szkoła Pływania coraz bardziej się rozrastała zrzeszając kolejnych członków. Od 2002 roku wspólnie z Maciejem Harasem treningi prowadzi Marcin Dyląg trener pływania i nauczyciel wychowania fizycznego. Szkoła Pływania Płetwal Zakopane ma największe doświadczenie w nauce i doskonaleniu pływania na Podhalu.

Od 2007 roku prowadzimy również zajęcia dla dorosłych z podziałem na dwie grupy umiejętności.

Szkoła Pływania Płetwal prowadzi zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Treningi odbywają się dla każdej grupy dwa razy w tygodniu . Grupy początkujące mają zajęcia na małym basenie dostosowanym do nauki pływania. Grupy zaawansowane trenują na basenie 25 metrowym.

Płetwal Zakopane organizuje również obozy pływackie połączone z nauką i doskonaleniem gry w tenisa ziemnego.

Marcin Dyląg

               Tel. 605 07 58 37

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Haras

Tel. 601 45 34 04

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Abonament miesięczny 90 zł - który zawiera 3 lekcje pływania w miesiącu. Opłata za każdą następną lekcję pływania w miesiącu wynosi 30 zł.

Opłaty można także regulować na konto bankowe:

Maciej Haras
Szkolą pływania Płetwal Zakopane
Osiedle Kasprusie 1/9
34 500 Zakopane.

nr. konta 94 1020 3466 0000 9802 0127 0032
w tytule przelewu prosimy podawać imię i nazwisko dziecka (dzieci) oraz okres za jaki następuje wpłata